Yönetim Kurulu Başkanı - TÜRKİYE Alicia F. Quijano Uzer

Kolombiya Externado Üniversitesi’nde Maliye ve Uluslararası İlişkiler eğitimi almıştır. Kamu ve özel sektörde yöneticilik, Kolombiya’nın Ankara Büyükelçiliğinde Elçi Müsteşar görevinde bulunmuştur. Atlantika’nın kurucu ortağıdır.    

Hukuk Direktörü - TÜRKİYE Fırat Mengü

Ankara’daki Hukuk lisans eğitiminin ardından Belçika Gent Üniversitesi’nden Master derecesi almıştır. Uluslararası ticaret alanında avukat olarak çalışmakta, Atlantika’nın hukuk işlerini koordine etmektedir.    

Mali Danışman - KOLOMBİYA Fernando Terreros

Kolombiya’da Muhasebe ve Mali Yönetim yüksek  eğitimi almıştır. Vergi hukuku, mali sorunlara çözüm, bütçe hazırlama ve uygulama, vergi denetimi konularında deneyime sahiptir.  

Lojistik Uzmanı - KOLOMBİYA Diana Guerrero

Kolombiya Los Libertadores Üniversitesi Dış Ticaret bölümünden mezun olmuştur.  Tedarik zinciri yönetimi, Uluslararası Ticaret, Lojistik, Mal Sevkiyatı konularında deneyime sahiptir. 

Peru Direktörü - PERU Giancarlo Cuneo

İşletme yönetimi ve  uluslararası ticeret diploması olan Giancarlo altyapı projelerini geliştirme ve uygulama konularında uzmanlaşmıştır. Uluslararası ticaret konularında danışman olarak 25 yıllık tecrübeye haizdir.

İş Geliştirme Uzmanı - PERU Josep Salido

Sabadell Üniversitesi’nde Grafik sanatı ve Madrid’de Emlak Yönetimi eğitimi almış, şirket iletişimi konusunda uzmanlaşmıştır. Emlak, altyapı, enerji, gıda sanayi alanında Peru ve İspanya’da iş deneyimi vardır.

Şili Direktörü Büyükelçi (E). José Manuel Silva V.

Şili Dışişleri Bakanlığında 40 yılı aşkın bir süre çalışmıştır. Uluslararası ticaret ve AB ile birlikte yatırım konularında uzmanlaşmıştır.
Serbest Ticaret Anlaşmaları müzakereleri konusunda geniş bir deneyime sahiptir. Siyasal Bilimler ve Uluslararası İlişkiler konusunda Belçika Louvaine Üniversitesinde Master yapmıştır. Çalışma dilleri İspanyolca, Fransızca ve İngilizce’dir.

Uluslararası İlişkiler Uzmanı ve Müzakere Kültürü KOLOMBİYA İlknur Bademli Angel

Uluslararası İlişkiler alanında Bilkent Üniversitesi’nden Lisans, Birmingham Üniversitesi’nden Master dereceleri bulunmaktadır. Asya, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika’da yaklaşık 18 yıllık diplomasi ve uluslararası memuriyet tecrübesine sahiptir. Türkçe ve İspanyolca dillerinde yeminli tercümanlık lisansı vardır.

Ticari Yönetici – ŞİLİ Rafael Borne Cisternas

Bilgisayar Mühendisi (“Central de Chile” Üniversitesi) ve Sistem Analisti (INACAP Şili), şirket optimizasyonu ve ticari yönetim alanında 12 yıldan fazla tecrübesi vardırMüşteri hizmetlerine odaklı ve çok iyi iletişim yetenekleri vardır. İspanyolca, İngilizce ve Portekizce bilmektedir.