Hakkımızda

Atlantika, Türkiye ve Latin Amerika’da sanayi, ticaret ve yatırımlarla ilgili global çözümler üretmeye odaklanmış bir şirkettir. Reel ekonomi sektörüne yönelik danışmanlık hizmeti aracılığıyla ticareti geliştirici rol oynamaktayız. Altyapı, sanayi ve turizm sektöründe yatırımlar ile beraber sanayi 4.0’ın teknolojik yeniliklerini teşvik etmeye odaklanmaktayız.

 

Müşterilerimiz için kârlı anlaşmalar düzenlemek, ortak kararların oluşturulabilmesi için değerlendirmeler yapmak, müşterilerimizin hedeflerine ulaşıncaya kadar yanlarında bulunmak ve kendimizi elimizdekinin en iyisini vermekle yükümlü hissetmek görevimizdir.

 

Görev tanımımıza müşterilerimizden ve iş ortaklarımızdan elde ettiğimiz deneyimleri kendimiz ve başkalarının yararına tekrar kullanmak da dahildir. Dahiyane ve ilham verici fikirlerin dönüştürücü değerine inanmaktayız.

Sunduğumuz hizmetlerde, iş yaptığımız şirketler ve ortaklarımızla ilişkilerimizde esas olan doğruluk ve profesyonelliktir.

 

Kusursuzluk. Müşteri her şeyden önce gelir. Şirketimizin temel amacı müşterilerimizi tam anlamıyla memnun etmektir. İş ilişkilerimiz samimiyet ve uyum temeline dayanır.

 

Müşterilerimize uzun teorik raporlar vermek yerine ayrıntılı bir değerlendirme çalışmasına dayanan somut sonuçlar ve öneriler sunmak çok önemsediğimiz bir husustur. Bu nedenledir ki işle ilgili yükümlülüğümüzün bitmesinden sonra da önerilerimizin yeterliliğini izlemek açısından müşterilerimizle ilişkilerimizi devam ettiriyoruz.